Tuzemská zastávka v podobě dvojice koncertů proběhne v sobotu 27. července a v neděli 28. července 2024 v Hradci Králové v multifunkčním Parku 360. 

JEDINEČNÁ KONCERTNÍ ARÉNA

Dvojice českých koncertů nabídne neopakovatelný zážitek v rámci celého evropského turné, protože na akci postavíme speciální tribuny rozmístěné v kruhu okolo centrální stage, takže budete mít Eda Sheerana téměř na dosah ruky. Podobné unikátní rozmístění tribun nabídla například kodaňská show, která proběhla před 2 lety. Na obrázku níže vidíte, na co se můžete těšit.

Poslední vstupenky na nedělní koncert pořídíte zde.

ORIENTAČNÍ ČASOVÝ PLÁN KONCERTU

12:00 – Otevření Fan Zóny
16:00 – Otevření koncertní arény
18:00 – Začátek koncertu
22:30 – Předpokládaný konec koncertu

Důležité: Uvedené časy jsou pouze orientační a mohou se změnit!

Níže si můžete prohlédnout časosběrné video z koncertu v Kodani, abyste viděli, co na Vás v Parku 360 čeká.


FAN ZÓNA

Přímo v areálu Parku 360 na Vás před hlavním koncertem čekají hudební vystoupení, bohatý doprovodný program a další aktivity ve Fan Zóně, široký výběr občerstvení a nápojů a spoustu dalšího volnočasového vyžití pro strávení toho nejlepšího letního dne. Do Fan Zóny můžete dorazit již od 12:00, takže si můžete užít bohatý doprovodný program a širokou nabídku občerstvení nebo bez front nakoupit koncertní merchandise. Můžete tak v klidu zaparkovat a začít si užívat celodenní program:

 • Koncerty buskerů – Ed Sheeran začínal jako busker, pouliční muzikant, proto si  tuto tradici připomene a na našich třech buskerských scénách vystoupí celá řada předních českých umělců a zahraničních buskerů. Můžete se těšit na Bena Cristovao & Karola Komendu, Pokáče, Fionna Whelana, Jacoba Koopmana, Lásku, Tali, Thoma Artwaye, Vojtu Nedvěda a další. Časový harmonogram vystoupení zveřejníme již brzy.
 • Koncerty oblíbených skupin – krytá stanová stage s tribunou nabídne koncerty oblíbených hudebních skupin. 
 • Dále na Vás bude čekat řada pouťových atrakcí, fotbalová miniaréna, speciální fotokoutky a další. A kdo ví, možná přijde i Ed Sheeran. 😉

Po koncertě bude ve Fan Zóně probíhat DJ afterparty, která nabídne pokračování hudebního zážitku a zkrátí Vám tak čekání na odjezd z areálu.

Vstup do Fan Zóny je zdarma a je součástí vaší vstupenky. Do Fan Zóny bude možné vstoupit pouze s platnou vstupenkou na koncert. Veškerý časový harmonogram bude brzy upřesněn.


Pokud požadujete větší komfort, nebo si prostě chcete udělat radost, připravili jsme pro Vás speciální COMFY Zónu s limitovanou kapacitou, která nabízí ještě větší úroveň komfortu:

 • Premium check-in a fast track do COMFY Zóny
 • Luxusní bar a zóna s celou řadou možností k posezení a odpočinku
 • Hostess servis – drobné občerstvení zdarma (kanapky, nealko, víno, pivo)
 • Bar s prémiovým alkoholem (není součástí konzumace zdarma)
 • Luxusní keramické WC
 • Limitovaná kapacita
 • Možnost nákupu COMFY parkingu
 • Lístek na koncert není součástí balíčku

Cena za COMFY Fan Zónu je 5 000 Kč. Vstupenky do COMFY Zóny pořídíte níže:


Pokud chcete parkovat přímo v srdci areálu, v co nejmenší vzdálenosti od koncertu, pak je toto Vaše volba.

 • Tato možnost parkování je k dispozici pouze pro držitele lístků do COMFY Zóny
 • Speciální fast line a check-in pro COMFY parking

Pokud máte dotazy k parkování, zkontrolujte sekci FAQ.

Cena za COMFY parking je 2000 Kč

COMFY parking kupujte zde:


MAPA AREÁLU

V Parku 360 najdete kromě koncertní arény také bohatou odpočinkovou infrastrukturu ve Fan Zóně, včetně chill out zón ve velkých hangárech, které Vás ochrání před případnými rozmary počasí, cirkusový stan se stage a tribunou k sezení, keramické toalety a velký výběr jídla a pití. Koncertní merchandise bude možné před koncertem zakoupit ve speciálním merchandise store ve Fan Zóně.

Vstup do areálu bude umožněn přes Fan Zónu od 12:00, po 16:00 bude otevřen také druhý vchod od parkoviště.

Uspořádání areálu Parku 360 najdete vyznačené na Google mapě zde.