CO JE DOBRÉ MÍT NA PAMĚTI:

 • Vstupenky jsou vázány na jméno kupujícího.
 • Vaše elektronická vstupenka Vám bude doručena na e-mail dva týdny před začátkem koncertů.
 • Elektronická vstupenka Vám bude doručena na e-mailovou adresu uvedenou při nákupu.
 • Při příchodu ve skupinách musí být hlavní kupující (jehož jméno bude uvedeno na všech
  vstupenkách zakoupených na oficiálních webových stránkách prodejce vstupenek) přítomen,
  aby mohla celá skupina vstoupit do místa konání koncertů. Všichni členové skupiny musí
  vstoupit do místa konání akce ve stejnou dobu.
 • Pokud dojde k přeprodeji, vstupenky okamžitě pozbývají platnosti, jestliže se nejedná o prodej
  prostřednictvím oficiálního zprostředkovatele výměny vstupenek mezi fanoušky. Vstupenky
  prodané prostřednictvím třetích stran a jiných neautorizovaných prodejních míst, včetně
  internetových aukčních serverů, nejsou platné pro vstup. Přeprodej vstupenky ji činí neplatnou
  a může vést k zamítnutí vstupu na akci.
 • Vše o podrobnostech nákupu se dočtete níže.

Pokud požadujete větší komfort, nebo si prostě chcete udělat radost, připravili jsme pro Vás speciální COMFY Zónu s limitovanou kapacitou, která nabízí ještě větší úroveň komfortu:

 • Premium check-in a fast track do COMFY zóny
 • Luxusní bar a zóna s celou řadou možností k posezení a odpočinku
 • Hostess servis – drobné občerstvení zdarma (kanapky, nealko, víno, pivo)
 • Bar s prémiovým alkoholem (není součástí konzumace zdarma)
 • Luxusní keramické WC
 • Limitovaná kapacita
 • Možnost zakoupení COMFY Parkingu nejblíže k místu koncertu (více info zde
 • Lístek na koncert není součástí balíčku
 • Cena za COMFY Fan Zónu je 5 000 Kč

Vstupenky do COMFY Fan Zóny pořídíte níže:


FAQ – Často kladené otázky

Dostáváme spoustu otázek týkajících se koncertů a prodeje vstupenek. Připravili jsme pro vás tohoto praktického průvodce, který vám pomůže zorientovat se v procesu nákupu vstupenek a umožní vám těšit se na koncert, ať už dorazíte na sobotní či nedělní show. Usilovně se snažíme udělat vše pro to, aby se vstupenky dostaly pouze do rukou skutečných fanoušků. Všechny uvedené informace jsou platné pro oba termíny koncertů!

Kdy a kde se koncerty uskuteční?

Oba dva koncerty se uskuteční v areálu Parku 360 v Hradci Králové v termínech 27. 7. a 28. 7. 2024.

Kdy a kde si budu moci koupit vstupenku?

Vstupenky na první termín koncertu jsou již VYPRODÁNY! Oficiální prodej vstupenek v cenovém rozmezí 1 990 – 2 990 Kč na druhý termín koncertu 28. 7. 2024 probíhá POUZE v oficiálních předprodejích na Ticketportal a GoOut. Vstupenky zakoupené mimo tyto oficiální předprodeje nemusí být platné a nezaručí vám, že se na koncert dostanete. 

Po uhrazení vstupenky vám na zadaný e-mail přijde potvrzení o platbě, SAMOTNÉ VSTUPENKY VÁM PŘIJDOU NA E-MAIL ZADANÝ PŘI NÁKUPU 14 DNÍ PŘED DATEM KONÁNÍ KONCERTŮ.

Veškeré vstupenky budou vázané na jméno kupujícího, v případě nákupu více vstupenek bude na všech vstupenkách uvedeno jméno nakupující osoby. Při vstupu na koncert musí být nakupující osoba přítomna pro vstup všech osob se vstupenkami s daným jménem.

Oficiální a bezpečný sekundární prodej/nákup vstupenek bude možný až později pouze u oficiálních prodejců vstupenek a to za původní cenu vaší vstupenky.. 

U vstupenek pořízených mimo oficiální předprodeje na GoOut, Ticketportal nebo Eventim nezaručujeme jejich originalitu, platnost a ani to, že se s nimi na koncert dostanete.

DŮRAZNĚ VARUJEME PŘED pořizováním vstupenek z PODVODNÝCH SERVERŮ JAKO VIAGOGO, ONLINE TICKETSHOP A DALŠÍ. Současně varujeme před FALEŠNÝMI PROFILY V KOMENTÁŘÍCH NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH.

V případě jakýchkoli potíží se vstupenkami se, prosíme, obraťte přímo na ticketingovou společnost, kde jste vstupenku/y zakoupili:

GoOut: edsheeran@goout.net 
Ticketportal: edsheeran@ticketportal.cz

Pořadatelé koncertů Eda Sheerana se zavázali bojovat proti neetickému sekundárnímu prodeji a přeprodeji vstupenek. Všechny oficiální předprodeje vstupenek jsou uvedeny v reklamách na koncerty a na stránkách www.edsheeran.com, https://edsheerankoncert.cz/ a www.rockforpeople.cz.

PRO KOMPLETNÍ INFORMACE A PODMÍNKY ZAKOUPENÍ VSTUPENEK NA KONCERTY ČTĚTE NÍŽE.

Kdy mi dorazí vstupenky?

Vstupenky na koncert budou rozesílány na Vámi uvedenou e-mailovou adresu v pondělí 15.7.2024. Pokud Vám vstupenky nedorazí do konce pondělka, zkontrolujte prosím Spam folder vašeho e-mailového účtu a v případě potřeby se obraťte přímo na ticketingovou společnost, kde jste vstupenku/y zakoupili:

GoOut: edsheeran@goout.net 
Ticketportal: edsheeran@ticketportal.cz

Budou k dispozici dětské vstupenky?

Každý návštěvník koncertu potřebuje svoji platnou vstupenku nehledě na jeho věk. Do 15 let musí být dítě na koncert doprovázeno rodičem, od 15 do 18 let musí být doprovázeno dospělou osobou.

Jak mohu zařídit nákup vstupenek pro osobu se zdravotním postižením (s platným průkazem ZTP nebo ZTP/P)?

Speciální vstupenky pro osoby s platným průkazem ZTP nebo ZTP/P budou v prodeji v síti GoOut a TicketPortal. Tato vstupenka je určená výhradně pro ty, kteří potřebují rezervovat vyhrazené místo na vyvýšené platformě. Tzn. pro hendikepované osoby na vozíku nebo hendikepované osoby malého vzrůstu. V obou případech platí nutnost se prokázat průkazem ZTP nebo ZTP/P. Kapacita platformy je omezená! Pro doprovod je potřeba pořídit klasickou vstupenku na Stání. Stání pro doprovod bude umožněno v prostoru u vyvýšené platformy.

Kolik vstupenek si mohu koupit?

Na oba koncerty je stanoven přísný limit 6 vstupenek na jednu transakci. Toto omezení je zavedeno proto, aby mělo co nejvíce lidí spravedlivou šanci na nákup vstupenek. Celá skupina musí dorazit ve stejný čas jako osoba, která si vstupenky zakoupila, protože jméno kupujícího je napsáno na každé zakoupené vstupence. 

UPOZORŇUJEME, že všechny transakce, které budou detekovány jako nákupy “botů”, osoby vytvářející duplicitní účty za účelem nákupu více vstupenek, než je limit, nebo jakákoli transakce, která naznačuje podezřelý nákup nad limit vstupenek, BUDOU ZRUŠENY.

A co když chceme jet jako větší skupina/rodina?

Pokud budete chtít na koncert pořídit více než 6 vstupenek, budete muset zadat další objednávku.

Vstupenky jsou vázané na jméno – co to znamená?

Abychom zabránili sekundárnímu trhu se vstupenkami, nesmyslným cenám a okrádání fanoušků, prodáváme vstupenky personalizované, což znamená, že je na nich vytištěno jméno kupujícího. Při vstupu musí příjmení vytištěné na vstupence odpovídat předkládanému dokladu totožnosti, druhá (případně třetí, čtvrtá, pátá nebo šestá) osoba získá vstup pouze současně s osobou, která předkládá občanský průkaz. Na požádání je třeba předložit také doklad o rezervaci vstupenek. 

To znamená, že při nákupu vstupenek bude každá z vašich vstupenek personalizována jménem hlavního kupujícího. Při vstupu na koncerty bude vstup doprovodu umožněn pouze s hlavním kupujícím, jehož jméno se nachází na vstupenkách. Pořadatel si vyhrazuje právo kontrolovat průkazy totožnosti pro ověření při vstupu do místa konání koncertů. Vezměte si s sebou platný doklad totožnosti a vstupte na místo konání společně s přáteli a rodinou, pro které jste zakoupili vstupenky.

Mohu koupit vstupenky jako dárek?  

Shodný průkaz totožnosti s příjmením hlavního nakupujícího bude podmínkou vstupu, ostatní vstupenky zakoupené touto osobou mohou být použity pro další osoby, pokud VŠICHNI dorazí s hlavním nakupujícím, jehož jméno je na vstupenkách. Pokud chcete vstupenky zakoupit jako dárek, budete se muset zúčastnit i vy, aby se obdarovaní na koncert dostali.

Co je neetický sekundární prodej vstupenek a jejich přeprodej?

Neetický sekundární prodej vstupenek je, když lidé kupují vstupenky za nominální cenu a pak je přeprodávají za nadsazené ceny prostřednictvím metod a webových stránek, které nejsou schváleny umělcem ani pořadatelem, čímž skutečným fanouškům upírají možnost nákupu za nominální cenu. 

Překupníci a neautorizovaní prodejci vstupenek používají více platebních karet, falešnou identitu a sofistikované počítačové programy (“boty”), aby skoupili velké množství vstupenek, které pak nabízejí k dalšímu prodeji za vysoce nadsazené ceny. 

Odpovědi na další otázky najdete v sekci FAQ.

VŠEOBECNÁ PRAVIDLA NÁKUPU VSTUPENEK_GENERAL TERMS OF CONDITIONS