Níže uvádíme odpovědi na nejčastější otázky. Odpovědi jsou rozděleny do několika oblastí:

  • Vstupenky
  • Doprava
  • Parkování
  • Koncert a Fan Zóna
  • Cashless
  • Ubytování
  • Organizační pravidla

Připravili jsme pro Vás praktického průvodce, který vám pomůže zorientovat se v procesu nákupu vstupenek a umožní vám těšit se na koncert, ať už dorazíte na sobotní či nedělní show. Usilovně se snažíme udělat vše pro to, aby se vstupenky dostaly pouze do rukou skutečných fanoušků. Všechny uvedené informace jsou platné pro oba termíny koncertů!

Oba dva koncerty se uskuteční v areálu Parku 360 v Hradci Králové v termínech 27. 7 a 28. 7. 2024.

Vstupenky na první termín koncertu jsou již VYPRODÁNY! Na druhý termín koncertu 28. 7. 2024 probíhá oficiální prodej vstupenek v cenovém rozmezí 1 990 – 2 990 Kč POUZE v sítích Ticketportal, GoOut a Eventim. Vstupenky zakoupené mimo tyto oficiální předprodeje nemusí být platné a nezaručí vám, že se na koncert dostanete. 

Po uhrazení vstupenky vám na zadaný e-mail přijde potvrzení o platbě, SAMOTNÉ VSTUPENKY VÁM PŘIJDOU NA E-MAIL ZADANÝ PŘI NÁKUPU 14 DNÍ PŘED DATEM KONÁNÍ KONCERTŮ.

Veškeré vstupenky budou vázané na jméno kupujícího, v případě nákupu více vstupenek bude na všech vstupenkách uvedeno jméno nakupující osoby. Při vstupu na koncert musí být nakupující osoba přítomna pro vstup všech osob se vstupenkami s daným jménem.

Oficiální a bezpečný sekundární prodej/nákup vstupenek bude možný až později pouze u oficiálních prodejců vstupenek a to za původní cenu vaší vstupenky.. 

U vstupenek pořízených mimo oficiální předprodeje na GoOut, Ticketportal nebo Eventim nezaručujeme jejich originalitu, platnost a ani to, že se s nimi na koncert dostanete.

DŮRAZNĚ VARUJEME PŘED pořizováním vstupenek z PODVODNÝCH SERVERŮ JAKO VIAGOGO, ONLINE TICKETSHOP A DALŠÍ. Současně varujeme před FALEŠNÝMI PROFILY V KOMENTÁŘÍCH NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH.

V případě jakýchkoli potíží se vstupenkami se, prosíme, obraťte přímo na ticketingovou společnost, kde jste vstupenku/y zakoupili:

GoOut: edsheeran@goout.net 

Ticketportal: edsheeran@ticketportal.cz

Pořadatelé koncertů Eda Sheerana se zavázali bojovat proti neetickému sekundárnímu prodeji a přeprodeji vstupenek. Všechny oficiální předprodeje vstupenek jsou uvedeny v reklamách na koncerty a na stránkách www.edsheeran.com, https://edsheerankoncert.cz/ a www.rockforpeople.cz.

Každý návštěvník koncertu potřebuje svoji platnou vstupenku nehledě na jeho věk. Do 15 let musí být dítě na koncert doprovázeno rodičem, od 15 do 18 let musí být doprovázeno dospělou osobou.

Speciální vstupenky pro osoby s platným průkazem ZTP nebo ZTP/P budou v prodeji v síti GoOut a TicketPortal. Tato vstupenka je určená výhradně pro ty, kteří potřebují rezervovat vyhrazené místo na vyvýšené platformě. Tzn. pro hendikepované osoby na vozíku nebo hendikepované osoby malého vzrůstu. V obou případech platí nutnost se prokázat průkazem ZTP nebo ZTP/P. Kapacita platformy je omezená! Pro doprovod je potřeba pořídit klasickou vstupenku na Stání. Stání pro doprovod bude umožněno v prostoru u vyvýšené platformy.

Neetický sekundární prodej vstupenek je, když lidé kupují vstupenky za nominální cenu a pak je přeprodávají za nadsazené ceny prostřednictvím metod a webových stránek, které nejsou schváleny umělcem ani pořadatelem, čímž skutečným fanouškům upírají možnost nákupu za nominální cenu. 

Překupníci a neautorizovaní prodejci vstupenek používají více platebních karet, falešnou identitu a sofistikované počítačové programy (“boty”), aby skoupili velké množství vstupenek, které pak nabízejí k dalšímu prodeji za vysoce nadsazené ceny. 

Na oba koncerty je stanoven přísný limit 6 vstupenek na jednu transakci. Toto omezení je zavedeno proto, aby mělo co nejvíce lidí spravedlivou šanci na nákup vstupenek. Celá skupina musí dorazit ve stejný čas jako osoba, která si vstupenky zakoupila, protože jméno kupujícího je napsáno na každé zakoupené vstupence. 

UPOZORŇUJEME, že všechny transakce, které budou detekovány jako nákupy “botů”, osoby vytvářející duplicitní účty za účelem nákupu více vstupenek, než je limit, nebo jakákoli transakce, která naznačuje podezřelý nákup nad limit vstupenek, BUDOU ZRUŠENY.

Pokud budete chtít na koncert pořídit více než 6 vstupenek, budete muset zadat další objednávku.

Abychom zabránili sekundárnímu trhu se vstupenkami, nesmyslným cenám a okrádání fanoušků, prodáváme vstupenky personalizované, což znamená, že je na nich vytištěno jméno kupujícího. Při vstupu musí příjmení vytištěné na vstupence odpovídat předkládanému dokladu totožnosti, druhá (případně třetí, čtvrtá, pátá nebo šestá) osoba získá vstup pouze současně s osobou, která předkládá občanský průkaz. Na požádání je třeba předložit také doklad o rezervaci vstupenek. 

To znamená, že při nákupu vstupenek bude každá z vašich vstupenek personalizována jménem hlavního kupujícího. Při vstupu na koncerty bude vstup doprovodu umožněn pouze s hlavním kupujícím, jehož jméno se nachází na vstupenkách. Pořadatel si vyhrazuje právo kontrolovat průkazy totožnosti pro ověření při vstupu do místa konání koncertů. Vezměte si s sebou platný doklad totožnosti a vstupte na místo konání společně s přáteli a rodinou, pro které jste zakoupili vstupenky.

Shodný průkaz totožnosti s příjmením hlavního nakupujícího bude podmínkou vstupu, ostatní vstupenky zakoupené touto osobou mohou být použity pro další osoby, pokud VŠICHNI dorazí s hlavním nakupujícím, jehož jméno je na vstupenkách. Pokud chcete vstupenky zakoupit jako dárek, budete se muset zúčastnit i vy, aby se obdarovaní na koncert dostali.

Pro vstup na koncert je nutné mít s sebou platnou vstupenku (v tištěné nebo elektronické podobě). Můžete být požádáni o předložení potvrzení o rezervace vstupenky e-mailem a platného průkazu totožnosti s fotografií, který odpovídá jménu na daném potvrzení. 

Akceptované formy průkazu totožnosti s fotografií jsou – platný občanský průkaz, platný řidičský průkaz, platný cestovní pas.

Věková omezení na koncerty nejsou, každý návštěvník koncertu potřebuje svoji platnou vstupenku nehledě na jeho věk. Do 15 let MUSÍ být dítě na koncert doprovázeno rodičem, od 15 do 18 let MUSÍ být doprovázeno dospělou osobou.

Prodávají se pouze elektronické vstupenky, které budou doručeny na e-mailovou adresu kupujícího se zpožděním, takže je obdržíte až krátce před konáním koncertů. Po zakoupení vstupenek obdržíte potvrzující e-mail.

V první řadě, prosíme, zkontrolujte složku nevyžádané pošty nebo spamu. Pokud ani to nepomůže, kontaktujte zákaznický servis prodejce vstupenek, přes kterého jste si vstupenky rezervovali (GoOut nebo Ticketportal). Pokud si nejste jisti, u které společnosti jste vstupenku zakoupili, je tato informace obvykle uvedena na výpisu z vaší kreditní karty nebo na výpisu z účtu.

Přeprodej jakékoli vstupenky na koncerty Eda Sheerana je přísně zakázán jinak než prostřednictvím oficiálního a bezpečného partnera TicketSwap. Jakákoli vstupenka na koncerty Eda Sheerana nabízená k dalšímu prodeji jinde, ať už online nebo offline (včetně Viagogo, Onlineticketshop, v komentářích na sociálních sítích nebo jakéhokoliv jiného neautorizovaného zdroje včetně všech sekundárních webových stránek pro prodej vstupenek), bude mít za následek ZRUŠENÍ CELÉ PŮVODNÍ REZERVACE A VSTUPENKY. Původnímu kupujícímu a jeho doprovodu bude odepřen vstup a veškeré další nákupy, které mají, budou rovněž zrušeny.

Vstupenky byly odeslány na Vámi uvedený e-mail v pondělí 15.7.2024. Pokud Vám vstupenky nedorazily, zkontrolujte prosím Spam folder vašeho e-mailového účtu a v případě potřeby se obraťte přímo na ticketingovou společnost, kde jste vstupenku/y zakoupili.

Profesionální fotoaparáty (za které se považují fotoaparáty s odnímatelnými objektivy), video a záznamová zařízení jsou PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNY. Fotoaparáty pro osobní použití a kamery chytrých telefonů jsou v pořádku. 

Připravujeme pro vás nejen samotný koncert Eda Sheerana, ale celodenní program přímo v areálu. Čekat na vás budou koncerty, doprovodný program a aktivity v areálu Fan Zóny, několik zón občerstvení a nápojů a spoustu dalšího volnočasového vyžití pro strávení toho nejlepšího letního dne. 

Do Fan Zóny budete moci dorazit v dostatečném časovém předstihu před koncertem, abyste si kromě koncertu užili i veškerý doprovodný program, občerstvení a vše, co pro vás na místě připravíme. Můžete tak dorazit v dostatečném předstihu, v klidu zaparkovat a začít si užívat celodenní program.

Vstup do Fan Zóny je součástí vaší vstupenky. Veškerý časový harmonogram bude brzy upřesněn.

Nebojte se, pokusíme se vám pomoci. V první řadě se obraťte na pokladnu, kde vám kolegové pomohou zjistit, co se pokazilo. NEZAPOMEŇTE, ŽE NIKDY NESMÍTE KUPOVAT VSTUPENKU od někoho, koho neznáte, a to ani osobně na ulici, ani na neautorizovaných webových stránkách s druhotnými vstupenkami jako Viagogo, Onlineticketshop a dalších, ani v komentářích na sociálních sítích jako Facebook, Instagram a dalších.

VŠEOBECNÁ PRAVIDLA NÁKUPU VSTUPENEK_GENERAL TERMS OF CONDITIONS


Na koncert můžete dorazit autem, vlakem, autobusem, kyvadlovou dopravou, pěšky nebo na kole. Detailní popis všech možností najdete v sekci Jak se k nám dostat. Google Mapu areálu najdete zde, mapu přístupových cest ke koncertu přineseme již brzy.

České dráhy vypravily speciální přímé vlaky, které Vás dovezou na koncert a po jeho skončení zpět domů. Speciální vlaky jsou k dispozici z Prahy, Brna, Blanska, Ostravy, Bohumína, Suchdola, Hranic na Moravě, Olomouce a Zábřeha. Detailní informace najdete zde.

Při příjezdu automobilem doporučujeme využít navigaci podle Vašeho směru příjezdu a v okolí koncertu se pak řídit dopravním značením a pokyny organizátorů. V okolí Hradce Králové bude cesta na koncert značena tabulemi „Park 360“ nebo „Ed Sheeran“, které Vás nasměrují do areálu koncertu. Koncertní areál a jeho okolí budou uzavřeny pro veškerou osobní dopravu kromě držitelů parkovací vstupenky. Pokud nebudete v areálu parkovat, je potřeba Vaše auto zaparkovat ve městě a k cestě do areálu využít kyvadlovou dopravu, dojít pěšky nebo dojet na kole. Více informací o příjezdu na koncert najdete zde.

Důležité: Pokud přijíždíte na koncert autem, mějte na paměti, že na místě je možné parkovat pouze na placeném parkovišti a pouze s předem zakoupeným parkovacím lístkem. Na místě již nebude možné parkování zakoupit. Veškeré informace o Parkování najdete ZDE. Přesné instrukce příjezdu na koncert, včetně doporučeného nájezdu na parkoviště, najdete v sekci Jak se k nám dostat.

Mezi Parkem 360 a centrem Hradce Králové bude v den koncertu jezdit v pravidelných časových intervalech speciální kyvadlová doprava, která bude mít exkluzivně k dispozici nejkratší cestu do areálu. Pro Vaše pohodlí bude k dispozici až 30 velkokapacitních autobusů. Více informací o kyvadlové dopravě najdete ZDE.

Další možností je z centra dojít pěšky nebo dojet na kole po značené cestě po ulici Akademika Bedrny a dále po Jana Černého až do areálu. Trasa měří cca 2 km.


Na místě bude k dispozici dostatečné množství placených parkovacích míst pro všechny účastníky koncertu. Parkování je potřeba zakoupit předem, na místě nebude v prodeji. Otevírací doba parkoviště pro příjezd je 12:00 – 19:00 v každý den koncertu. Odjezd je možný kdykoli, nejpozději do 10.00 následující den. Spaní na parkovišti v automobilu je zakázané. Více informací o parkování najdete ZDE.

Ne, parkování mimo vyhrazené plochy není možné. Koncertní areál a jeho okolí budou uzavřeny pro veškerou osobní dopravu kromě držitelů parkovací vstupenky, automobily zaparkované mimo vyhrazená místa budou odtaženy.

Pokud chcete v areálu parkovat, je potřeba zakoupit si parkovací vstupenku. Parkovací plocha se nachází v těsné blízkosti kempu, proto nebude k dispozici vyhrazené parkování pro ubytované. Otevírací doba parkoviště pro příjezd je 12:00 – 19:00 v každý den koncertu. Odjezd je možný kdykoli, nejpozději do 10.00 následující den.


Koncertní aréna je speciální prostor, kde se koncert Eda Sheerana odehraje. Dvojice českých koncertů nabídne jedinečný zážitek, protože na akci postavíme speciální arénu s tribunami rozmístěnýni v kruhu okolo centrální stage, takže budete mít Eda Sheerana téměř na dosah ruky. Podobné rozmístění tribun nabídla například kodaňská show, která proběhla před 2 lety. Na obrázku níže vidíte, na co se můžete těšit.

Plánovaný harmonogram akce je následující:

12:00 – Otevření Fan Zóny
16:00 – Otevření koncertní arény
18:00 – Předpokládaný začátek koncertu (Ewa Farna, Calum Scott, Ed Sheeran)
22:45 – Předpokládaný konec koncertu

Důležité: Uvedené časy jsou pouze orientační a mohou se změnit!

Speciální fanouškovský prostor hned vedle koncertní arény, kde na Vás před hlavním koncertem čekají hudební vystoupení, bohatý doprovodný program a další aktivity. Do Fan Zóny můžete dorazit již od 12:00, takže si můžete užít doprovodný program a širokou nabídku občerstvení nebo bez front nakoupit koncertní merchandise. Můžete tak v klidu dorazit s časovým předstihem a užít si celodenní program.

Vstup do Fan Zóny je zdarma a je součástí vaší vstupenky.

Ve Fan Zóně na Vás čeká bohatý program, například:

  • Koncerty buskerů – Ed Sheeran začínal jako busker, pouliční muzikant, proto si tuto tradici připomene a na našich 3 buskerských scénách vystoupí Ben Cristovao s Karolem Komendou, Pokáč, Thom Artway, Vojta Nedvěd, Fionn Whelan a spousta dalších
  • Koncerty oblíbených skupin – krytá stanová stage s tribunou nabídne koncerty hudebních skupin. Již brzy zveřejníme jména vystupujících.

Dále na Vás bude čekat řada pouťových atrakcí, gastro zážitky, speciální fotokoutky a další. A kdo ví, možná přijde i Ed Sheeran 😉

Po koncertě bude ve Fan Zóně probíhat DJ afterparty, která nabídne pokračování hudebního zážitku a zkrátí Vám tak čekání na odjezd z areálu.

Aktuální program hudebních vystoupení ve Fan Zóně najdete ZDE.

Pro zájemce o větší pohodlí jsme připravili i COMFY Fan Zónu s tím nejlepším servisem. Všechny informace o COMFY Fan Zóně se dočtete ZDE.

Na místě pro vás bude připravena široká škála občerstvení (jídlo i pití), samozřejmě nezapomínáme ani na vegetariány, vegany, bezlepkovou dietu a další. 


Koncerty EDA SHEERANA budou cashless. Stejně jako na festivalu Rock for People, kde už máme službu roky ověřenou, budou veškeré platby na koncertech Eda Sheerana probíhat pomocí náramku s čipem. Pouze merchandise bude možné platit i kartou, jinak platby kartou ani hotově nebudou v celém areálu možné.

Zásadní výhoda placení NFCtron je ta, že funguje i offline (narozdíl od contactless plateb kartou/telefonem nebo hodinkami). To nám zaručí funkční a rychlé placení, ať je vás na místě klidně několik desítek tisíc.

1) ONLINE
Přes NFCtron Tickets na odkazu níže si už TEĎ bez jakékoli fronty, zdarma a z pohodlí domova dobijete požadovanou částku. Na místě si po vašem příjezdu na označeném dobíjecím místě vyzvednete váš náramek, který bude rovnou spárovaný s Vaším lístkem a můžete si začít užívat.

DOBIJTE ZDE: https://bit.ly/edsheeran_cashless. Možnost online dobíjení je možné využít POUZE do 27. 7., do 12:00.

2) NA MÍSTĚ
Finance je možné dobít i na místě (hotově nebo kartou) na označeném dobíjecím místě. Aktivační poplatek za první dobití na místě je 50 Kč.

A co když neutratíte vše? O zůstatek samozřejmě nepřijdete. Vrácení kreditu na bankovní účet je zdarma a zažádat si o vyplacení zůstatku můžete v mobilní aplikaci NFCtron nejpozději do 14 dní od ukončení akce. Aplikaci stahujte zde: https://lnk.bio/nfctron.

Svoji útratu můžete sledovat online v mobilní aplikaci NFCtron. Aplikaci stahujte zde: https://lnk.bio/nfctron.


Pro návštěvníky koncertu Eda Sheerana máme připraveno několik variant ubytování. Můžete si vybrat z různých možnosti, od předpřipravených luxusních stanů v glampu s nadstandardním sociálním zázemím, přes stanování ve vlastní stanu v kempu až po hotelové pokoje v Hradci Králové. Více informací o možnostech ubytování najdete ZDE.

V oba dva dny koncertu jsme pro Vás zajistili omezený počet hotelových pokojů, které můžete od 5.května zakoupit ZDE. Kromě naší nabídky je možné si vybrat z široké nabídky ubytovacích zařízení v Hradci Králové a okolí.

Můžete si vybrat z různých možnosti, od předpřipravených luxusních stanů v glampu s nadstandardním sociálním zázemím, přes ubytování v karavanu, až po stanování ve vlastním stanu. Návštěvníci ubytovaní v kempu budou mít možnost zaparkovat na speciálním parkovišti v blízkosti koncertu. Více informací o kempu a glampu najdete ZDE.

Pro ubytované je glamp a kemp k dispozici od 12.00 do 10.00 následujícího dne. Recepce je otevřena následovně:
SO 12.00 – 0.00, NE 6.00 – 0.00, PO 6.00 – 10.00. Více informací o kempu a glampu najdete ZDE.

Kemp je potřeba opustit v 10.00 ráno po dni koncertu. Více informací o kempu a glampu najdete ZDE.


Koncertní areál je společné označení pro koncertní arénu, kde proběhne koncert Eda Sheerana, a Fan Zónu.

Seznam zakázaných předmětů, které není možné vnášet do koncertního areálu, najdete ZDE.

Opakovaný vstup do areálu není možný, po jeho opuštění je vstupenka neplatná. V případě parkování v areálu ukončuje výjezd z parkoviště platnost parkovacího lístku, opětovný vjezd na parkoviště není možný.

Naší prioritou je zajistit bezpečný průběh koncertu. Abychom toho mohli docílit, je důležité, aby každý dodržoval bezpečností a organizační pravidla. Veškeré informace najdete ZDE.